fbpx
Женска памучна маица
18.03.2021
Блузон
20.03.2021
Сите производи

Детска памучна маица

Исчисти
  • Материјал: 100% памук
    Грамажа: 150 гр./м2
    Оддржување: машинско перење на 40°
    Димензии за големини

    Reset options
Тип: Детски
Модел: Sunset
Шифра: 300
Категории: ,